Search  
  You are here:  Home    
Triglav za Lovćen osiguranje nudi 5,42 milijuna eura
Triglav za Lovćen osiguranje nudi 5,42 milijuna eura

 

Slovenski Triglav ponudio je za 41,14 posto državnih dionica Lovćen osiguranja 5,42 milijuna EUR, odnosno 65 EUR za dionicu, priopćeno je danas iz Vladinog Savjeta za privatizaciju.

Iz Savjeta je najavljeno da će Tenderska komisija, u skladu sa definiranom procedurom, najkasnije za 15 dana ocijeniti formalnu ispravnost i obaviti vrednovanje dostavljene ponude, u skladu sa pravilima i utvrđenim kriterijima. Ponuda slovenske osiguravajuće kuće, jedina koja je na tender dostavljena u predviđenom roku, otvorena je danas.

Tenderom, koji je objavljen početkom kolovoza, na prodaju je ponuđeno oko 83,33 tisuće dionica Lovćen osiguranja od čega Fondu za razvoj pripada 24,28 posto, Fondu penzijskog i invalidskog osiguranja 12,14, Zavodu za zapošljavanje 4,05, Vladi 0,48 posto i državi oko 0,2 posto.

Izvor: osiguranje.hr|seebiz.eu


Posted on Tuesday, October 27, 2009 (Archive on Wednesday, November 11, 2009)
Posted by Redakcija  Contributed by
Return    

Rating:
Comments:
Save

Current Rating:

Home:Zakonodavstvo:Institucije:Osiguravatelji:Statistika:Marketing:Ostalo
Copyright 2007 by osiguranje.ba Terms Of Use Privacy Statement